Polityka Cookies

Ta strona używa ciasteczek, by polepszyć twoje wrażenia podczas korzystania z niej. Więcej...

STRONA GŁÓWNA O NAS OFERTA KONTAKT

O NAS

Firma PPHU MICRO BIS specjalizuje się w profesjonalnym świadczeniu usług porządkowych. Mamy ponad 20 letnie doświadczenie w sprzątaniu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonujemy zlecenia stałe oraz jednorazowe, dla firm i instytucji jak i dla osób prywatnych. Korzystając z dużej wiedzy w organizacji sprzątania budynków i terenów zewnętrznych dajemy naszym Klientom pełne zadowolenie z efektów naszej pracy.

Nasza strategia:

• stosowanie najnowszych technologii
• szybka reakcja na rosnące wymagania rynku,
• stałe poszerzanie naszej oferty, podejmując się nowych, nawet tych najbardziej nietypowych zleceń,
• przeprowadzanie szeregu szkoleń podnoszących kwalifikacje naszych pracowników,
• korzystanie z wysokiej jakości środków chemicznych i sprzętu renomowanych firm światowych.

Personel:

Największym kapitałem firmy są wykwalifikowani pracownicy. Rzetelność, sumienność i fachowość ich pracy jest podstawą uzyskania efektu końcowego - wysokiej jakości Państwa obiektu. Każdy pracownik wyposażony jest w estetyczną i jednolitą odzież roboczą. Odzież jest zawsze dostosowana do charakteru pracy.

Codzienna kontrola jakości wykonywanych usług pozwala uniknąć, ewentualnie szybko eliminować pomyłkę kwalifikacyjną. Organizacja pracy wspomagana jest stałą łącznością, co umożliwia szybkie reagowanie na nieprzewidziane zdarzenia lub potrzeby Państwa firmy. W przypadku nawiązania stałej współpracy, nie wykluczamy możliwości zatrudnienia osób dotychczas sprzątających w Państwa firmie na podstawie porozumienia stron.

Materiały i sprzęt:

Posiadamy szeroki asortyment maszyn i urządzeń, który pozwala realizować zaawansowane technologicznie usługi specjalistyczne. Współpracujemy z wiodącymi dostawcami sprzętu i środków czystości. Naszymi dostawcami są m.in. takie firmy jak: Merida , Sovrana , Johnson Diversey, Hako, Kärcher.

Wybierając firmę MICRO BIS na wykonawcę usług porządkowych, otrzymacie Państwo gwarancję optymalnego połączenia najwyższej jakości

z profesjonalizmem.

Zapraszamy do współpracy!

KONTAKT POLITYKA PRYWATNOŚCI